Pałki teleskopowe – kto może używać?

Pałki teleskopowe - kto może używać

Pałki teleskopowe do samoobrony dla kobiet, policji, sportowców i ochroniarzy

Rozboje, bójki, próby kradzieży, gwałtu… Nie ma zamkniętego rejestru zagrożeń życia i zdrowia, w których użycie pałki teleskopowej do samoobrony byłoby usprawiedliwione. Każdy z nas może niespodziewanie znaleźć się w niebezpiecznej sytuacji, w której tylko obezwładnienie przeciwnika dodatkowym narzędziem do obrony koniecznej może uratować zdrowie i życie.

Wybór pałki do samoobrony

Wybór pałki do samoobrony

Dobra pałka do samoobrony

Czy znasz swoje możliwości kondycyjne? Jak oceniasz swoją sprawność? Aby wiedzieć, jaka pałka teleskopowa do samoobrony jest najlepsza dla Ciebie, musisz znać swoje możliwości. Zastanów się, czy chcesz przejść profesjonalny kurs, podczas którego nauczysz sie np. zakładania dźwigni. A może wystarczy Ci podstawowy trening w domu czy na podwórku i własny instynkt obronny?

Rodzaje pałek do obrony

Rodzaje pałek do obrony

Tonfa, pałki teleskopowe, latarki taktyczne – porównanie

Inne pałki do obrony koniecznej są przeznaczone dla cywili, a innych pałek używają służby mundurowe np. w starciu z agresywnym tłumem. Czym różnią się od siebie pałki typu tonfa, teleskopowe oraz latarki taktyczne? Jeżeli zastanawia Cię obecność latarki wśród pałek, nieprzypominającej klasycznego źródła światła, koniecznie zajrzyj do artykułu.